
Dzień 4 mobilności w ramach programu Erasmus + – wizyta w hiszpańskiej szkole Harakanda
W szkole zostaliśmy mile powitani. Zaproszono nas do klasy VI, gdzie uczniowie przygotowali prezentacje o swojej klasie. My także przedstawiliśmy dwie prezentacje; Nasza Szkoła i EKO Ambasadorzy. Omawiając prezentacje, wykorzystaliśmy umiejętności językowe z języka angielskiego. W ramach integracji polsko- hiszpańskiej uczniowie zostali podzieleni na grupy. Porozumiewaliśmy się między sobą w języku angielskim, hiszpańskim, polskim, zawieraliśmy… Więcej… →
Trzeci dzień mobilności w ramach programu Erasmus+
Spotkanie z przedstawicielami firmy Euromind oraz zwiedzanie centrum Sewilli. Dzień rozpoczęliśmy – odwiedzając Bazylikę Matki Boskiej Bolesnej Macarena. Odmówiliśmy modlitwę, a następnie podziwialiśmy imponującą figurę cudnej Matki Boskiej oraz pozostałe elementy wystroju kościoła, min. przepiękne ołtarze. Po powrocie do apartamentu przywitaliśmy panią koordynator, która w języku angielskim zapoznała nas z programem pobytu – tu mogliśmy… Więcej… →

Drugi dzień mobilności w ramach programu Erasmus + zwiedzanie Sevilli.
Sevilla to barwna perła – przepiękne miasto w południowej Hiszpanii, stolica regionu Andaluzji. Zachwyca swym urokiem, egzotyczną roślinnością. Na ulicach rosną drzewka pomarańczy, na których królują dojrzewające owoce. Na wycieczkę edukacyjną wybraliśmy się wzdłuż rzeki Gwadalkiwiry. Mogliśmy podziwiać przepiękne krajobrazy i drzewa; palmy, świerki pospolite, krzemionki caratania, kasztany, mączniaka, wiąz górski, oron, sosnę Aleppo, dęby… Więcej… →

Pierwszy dzień mobilności w ramach programu Erasmus + – Podróż.
Za nami pierwszy dzień mobilności i wielu wrażeń. Przebyliśmy trasę Wólka Petryłowska – Kraków – Malaga- Sevilla. Prawie 4 tysiące kilometrów od naszych domów. Niektórzy z nas po raz pierwszy doświadczyli lotu samolotem. Zdobyliśmy nowe doświadczenia i umiejętności; jak zachować się na lotnisku, gdzie się udać, by przejść odprawę, jak wygląda odprawa. Najwięcej emocji dostarczył… Więcej… →





